چهارشنبه, 13 تیر 1397 07:55

6 مکـمل طبیـعی برای درمان آلزایـمر

Rate this item
(0 votes)

همراه با رژیم غذایی، سعی کنید از این مکمل ها به عنوان بخشی از درمان طبیعی خود استفاده نمایید:

  1. 1. روغن ماهی با DHA روزانه 1000 میلی گرم: مزایای روغن ماهی به خاطر وجود DHA، که اسید چرب ضروری برای عملکرد مغز است، می باشد. روغن ماهی با کیفیت بالا باعث کاهش التهاب نیز می شود.

2 . ویتامین D3 روزانه 5000 واحد: کمبود ویتامین D می تواند عامل خطر برای بیماری آلزایمر باشد. تحقیقات نشان می دهد که سطح کافی ویتامین D می تواند به جلوگیری از ایجاد پلاک های دولایه در مغز کمک کند.

3 . روزانه 200 میلی گرم :Coenzyme Q10 کوآنزیم کیو 10 یک آنتی اکسیدان داخل سلولی است که توسط اغلب سلول های بدن انسان ساخته می شود و همچنین می توان آن را از منابع غذایی نیز بدست آورد. به صورت کلی هر قدر سن فرد بیشتر می شود میزان تولید اندوژن کوآنزیم کیوتن نیز کاهش یافته و لذا باید از منابع غذایی حاوی این ماده بیشتر استفاده گردد. بعضی تحقیقات نشان داده اند که این مکمل می تواند سرعت پیشروی بیماری آلزایمر را کاهش دهد.

  1. روزانه 120 میلی گرم): Ginkgo Biloba به بهبود گردش خون مغز و حافظه کمک می کند و می تواند در درمان طبیعی آلزایمر موثر باشد.
  2. 5. فسفاتیدیلسرین Phosphatidylserine 300 میلی گرم روزانه: Phosphatidylserine ارتباطات سلول های مغز و حافظه را بهبود می دهد و مشخص شده که مصرفش در مراحل اولیه آلزایمر مفید است.
  3. آستاگزانتین Astaxanthin ، یک آنتی اکسیدان کاروتینوئید موجود در ماهی سالمون وحشی است که می تواند از سلامت مغز حمایت کند. روزانه دو بار 2 – 4 گرم.
Read 101 times

نشر این خبر/مقاله در شبکه های اجتماعی برای دوستان خود

نوشتن پرسش


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید